Logo3d.pl

Zalety hipermarketu 3D

Naszym celem jest umożliwienie każdemu zrobienia wygodnych zakupów i łatwego dostępu do wyrobów lokalnych bez wychodzenia z domu. Produkty te są przeciwwagą dla fast foodów i żywności ogólnodostępnej w marketach. Stale poszerzamy asortyment, poszukując nowych dostawców - każdego z nich poznajemy osobiście, by mieć pewność, że otrzymamy towar najwyższej jakości. Kupując u nas produkty lokalne, dbasz o zdrowie swojej rodziny i wspierasz polskich wytwórców.

Wygoda:
Według najnowszych badań kobiety spędzają na tradycyjnych zakupach 399 godzin i 46 minut rocznie, z czego aż połowa to zakupy spożywcze! Zakupy internetowe pomagają zaoszczędzić czas, który możesz spędzić z rodziną, przyjaciółmi czy oddając się pasjom. Dzięki nim nie musisz dźwigać ciężkich siatek z zakupami, bo nasi kurierzy wniosą je prosto do kuchni. Zakupy dostarczamy w ciągu 24 godzin w wybranym przez Ciebie terminie!

 

Odbierz rabat 5 zł na zakupy!*

Wypełniając formularz akceptujsz regulamin hipermarket3d oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną kodów rabatowych oraz informacji o promocjach.
* Dotyczy zamówień o wartości minimum 100 zł
close
X ok

Dziękujemy

Na Twój adres mailowy został przesłany Kupon Rabatowy,
które możesz realizować w naszym sklepie

Przejdź na stronę główną

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi
Klienta pod tel. 12 356 56 26 lub mailem kontakt@hipermarket3d.pl

Życzymy udanych zakupów.
Zespół Hipermarket3d.pl